Tratě 2019

Centrum: Chocerady, louka u hotelu Ostende

 

Běh 1- 3,9 km / 140m (po lehké úpravě 23.4.2019) - Okruh na druhé straně řeky, přes Komorní hrádek, takže trošku kopeček :)

Kanoe - 9km - Začínáme v loděnici Samba, kousek nad centrem závodu. Zde je cíl první části běhu. Na lodi jedeme nejprve proti proudu! Otočka je za hospodou U Žraloka, cca 1km daleko. Pak se jede zpět kolem startu až do Zlenic. Výstup vlevo u hotelu Kormorán.

Běh 2 - 6,5 km / 54m - Vybíháme podél řeky zpět do Chocerad, prakticky pořád po rovině. Přibližně polovina cesty je po zpevněném povrchu/asfaltu, zbytek je lesní pěšina.

Horské  kolo -32,8 km / 728m (po lehké úpravě 23.4.2019 - zelená za Propastí a silnička na Čapík ve Stříbrné Skalici) - Krátce po startu stoupáme táhlým kopcem na Ondřejov. Je to nejdelší toupání na trase. Nahoře je zastávka u hvězdárny, kde je start a cíl orienťáku včetně občerstvovačky. Jakmile sesbíráme všechny kontroly, pokračujeme dál přes Zvánovice, Propast, Oplanský les a Stříbrnou Skalici. Zde přejedeme řeku směr Samechov, odkud již míříme do cíle v Choceradech. Trasa není úplně lehká, ale už bývaly horší a kopcovitější ;-)

 Orienťák - cca 6km V lese kolem hvězdárny Ondřejov, mapa je nová, takže když se ztratíte, není to její nepřesností :) 

Trasy jsou lehce upraveny (23.3.) oproti těmto k tisku níže - viz odkazy na mapy.cz. V případě deště by mohlo dojít ještě k dílčím úpravám.