Tratě 2019

Ke stažení a pro tisk: Trasy kvadriatlon 2019-final1.pdf (2,2 MB)

 

Běh 1- 3,5 km / 130m (po poslední úpravě 5.5.2019) - Okruh na druhé straně řeky, přes Komorní hrádek, takže trošku kopeček :)

Kanoe - 10km - Začínáme v loděnici Samba, kousek nad centrem závodu. Zde je cíl první části běhu. Na lodi jedeme nejprve proti proudu! Otočka je u kempu Klub Lávka, cca 2km daleko. Bóje z PET lahví se musí objet. Pak se jede zpět kolem startu až do Zlenic. Výstup vlevo u hotelu Kormorán.

Běh 2 - 6,5 km / 54m - Vybíháme podél řeky zpět do Chocerad, prakticky pořád po rovině. Přibližně polovina cesty je po zpevněném povrchu/asfaltu, zbytek je lesní pěšina.

Horské  kolo -31,5 km / 715m (po poslední úpravě 5.5.2019) - Krátce po startu stoupáme táhlým kopcem na Ondřejov. Je to nejdelší toupání na trase. Nahoře je zastávka u hvězdárny, kde je start a cíl orienťáku včetně občerstvovačky. Jakmile sesbíráme všechny kontroly, pokračujeme dál přes Zvánovice, Propast, Oplanský les a Stříbrnou Skalici. Zde přejedeme řeku směr Samechov, odkud již míříme do cíle v Choceradech. Trasa není úplně lehká, ale už bývaly horší a kopcovitější ;-)

 Orienťák - cca 6km V lese kolem hvězdárny Ondřejov, mapa je nová, takže když se ztratíte, není to její nepřesností :)